Асфальтування доріг

При виконанні робіт з асфальтування важливу роль має людський фактор. Використання непридатних матеріалів у надекономній кількості сприяють появі нових ям і розширенню старих, що в принципі робить безглуздим будь-яке асфальтування доріг. Крім того Київ є доволі дорогим містом у плані утримання транспортних засобів. Зі свого боку це веде до подорожчання послуг сфери транспортних перевезень. В результаті, неякісне асфальтування доріг у Києві обертається масштабними незручностями і великими грошовими витратами для городян.

Усі клієнти обов’язково отримають знижку!

Асфальтування доріг, дворів, територій, майданчиків

Перед тим, як почати асфальтування доріг, необхідно провести деякі підготовчі роботи:
Планування. На даному етапі будівельники вирішують, де буде проходити територія покриття, скільки потрібно буде зробити шарів щебеню і асфальту.

Риття траншеї. Це необхідно для того, щоб готова дорога перебувала на одному рівні з навколишньою територією.
Укладання щебеню. При цьому важливо вибрати матеріал відповідної фракції і за необхідності прокатати катком кожен шар.

За останні кілька років процедура асфальтування доріг Києва і безпосередньо її технологія зазнали істотних позитивних змін. Все частіше на дорогах столиці зустрічається сучасне обладнання, використовуються новітні розробки та методи, застосовуються міцні витривалі матеріали, що гарантують довговічність експлуатації асфальту.
Співпраця із замовником починається з виїзду нашого фахівця до місця, де планується прокладання асфальту. Після того, як будуть оцінені ландшафтна специфіка місцевості та передбачуване транспортне навантаження, складається приблизний кошторис витрат, тобто повна вартість комплексу всіх робіт (асфальтування, ціна сировинних матеріалів, витрати на амортизацію техніки, інше). Потім співробітники нашої компанії займаються підготовкою території, де буде здійснюватися облагороджування дороги.
Ціна на виконання робіт з асфальтування цілком прийнятна і доступна, про що свідчать безліч позитивних відгуків.

Замовити роботу

...

Наші контакти

Адреса :

Проспект Валерія Лобановського 119, Київ

Email :

Телефон :

+38 (098) 11 33 111


Компания Базальт

Компанія БАЗАЛЬТ: Асфальтування майданчиків проїздів, автостоянок, дворів приватних будинків З ГАРАНТІЄЮ