Укладання асфальтної крихти

Асфальтна крихта – будівельний матеріал, вироблений шляхом переробки старих асфальтових покриттів.

Переваги:

  • дешевше за щебінь;
  • за спекотної погоди моноліт стає міцнішим;
  • на відміну від щебінки, крихта не вилітає з-під коліс автомобіля, кузов не подряпається;
  • асфальтну крихту можна застосовувати в ландшафтному дизайні.

ЗНИЖКИ на послугу укладання асфальтної крихти!

Асфальтна кихта

Для зміцнення основи зазвичай використовують бітум або цемент, який змішують із ґрунтом і утрамбовують. Використання цементу – задоволення дороге (ціна матеріалу висока), тому використовується рідко. Для такої мети може послужити і більш економічний матеріал – асфальтна крихта. Київ – місто, де цей матеріал використовується досить часто. Після ущільнення і розрівнювання, основу дороги засипають щебенем, утворюючи “подушку”. Під час ремонту доріг необхідно знімати старе асфальтне покриття, яке потім можна використовувати, попередньо переробивши. Старе покриття знімається фрезою. І вже зверху щебеню укладають асфальтні суміші, які привозять на об’єкт уже готовими, або, що відбувається частіше, виготовляють на місці. Роботи мають проводитися досить швидко, іноді потрібне укладання покриття в кілька шарів для надання асфальту більшої міцності.

Асфальт являє собою суміш піску, щебеню, гравію, бітуму, консистенція складових безпосередньо впливає на експлуатаційні властивості асфальту, особливо на його довговічність. Як альтернативний матеріал асфальтної суміші підходить асфальтна крихта. Купити її можна по всій території України, зокрема і в Києві.

Найбільш економний матеріал при ремонті або новому будівництві доріг – асфальтна крихта. Київ, а особливо його передмістя демонструють цей факт. Для відновлення доріг з невеликим автомобільним рухом часто використовується асфальтна крихта. Купити її досить просто. Вона володіє хорошими експлуатаційними властивостями і значно дешевша за вартістю. По-суті, асфальтна крихта – будівельний матеріал, вироблений з переробки того самого старого асфальту, який знімається з доріг перед ремонтом або будівництвом нової траси.

В даний час через свою невелику вартість особливою популярністю користуються дороги, де застосовується асфальтна крихта. Київ: купити матеріал можна за доступною ціною, як і в інших регіонах країни.

Оскільки наше підприємство надає весь спектр послуг з укладання дорожнього асфальтного покриття, а також постачання необхідних матеріалів для дорожніх робіт, Ви можете отримати в нас вичерпні консультації та якісне виконання робіт відповідно до ДСТУ і Будівельних норм. Довіряти складну і трудомістку справу, таку, як влаштування асфальтового покриття необхідно тільки професіоналам, щоб результат роботи служив довго.

Замовити роботу

...

Наші контакти

Адреса :

Проспект Валерія Лобановського 119, Київ

Email :

Телефон :

+38 (098) 11 33 111


Компания Базальт

Компанія БАЗАЛЬТ: Асфальтування майданчиків проїздів, автостоянок, дворів приватних будинків З ГАРАНТІЄЮ